MOBİL UYGULAMA

Türkiye, dinamik ve genç tüketici profili ile mobil uygulama ve cihaz kullanımı, ticaret ve internet kullanımı açısından kritik konumda. Bu durum mobil uygulamaları müşteri iletişimi ve interaktif pazarlama aktivitelerinin ayrılmaz bir parçası haline getiriyor.

Bir mobil uygulama sayesinde, servislerinizi müşterinizin parmaklarının ucuna getirerek, sunduğunuz hizmet ağını genişletebilir, marka bağımlılığınızı artırabilirsiniz. “Mobil Uygulama” pazarının Türkiye’deki öncülerinden olan Kuşak Soft olarak, mobil uygulama projelerimizi tasarım ve teknolojinin ilham verici ahengiyle gerçekleştiriyoruz.

Menar Yazılım olarak, tamamen kişisel projelere de önemle yaklaşıyoruz. Oyun, portal ya da aklınıza gelebilecek herhangi bir uygulama fikrini, sonuç odaklı nitelikli bir yaklaşımla hayata geçiriyoruz.

IOS –  Android-  Windows Mobile var olan tüm platformlarda yazılım hizmeti sunan Kuşak Soft olarak, trend yaratan kimliğimizle Türkiye’deki yazılım dünyasına yön vermeye devam ediyoruz.

Geliştirdiğimiz uygulama ile dünyanın dört bir köşesindeki müşterilerinize, bayiilerinize yada hedef kitlenize ulaşabilirken. Bölgesel ve hedef kitleye göre pazarlama yapabilme imkanı da buluyor olacaksınız. Doğru ellerde hazırlanan mobil uygulama size ve işletmenize değer katarken, hedeflerinizi ve stratejinizi daha doğru belirlemenize olanak sağlar.

Menar Yazılım olarak Mobil Uygulama konusunda size sunduklarımızın tek sınırını, yine sizin hayal gücünüz belirliyor.

Diğer Hizmetler