Admin Kullanıcı: Siparisinizkapinizda
Admin Şifre: siparisinizkapinizda34?*

E-TİCARET SİTESİ KURULUMU (Site İçerik Girişi Yoktur)

1 ADET ALAN ADI

1 GB WEB ALANI

500 GB TRAFİK

1 ADET TEMA

1.000 GB Aylık Trafik

E-POSTA HESABI 10 ADET

SSL SERTİFİKASI

MOBİL UYUMLU

YÖNETİM PANELİ

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Satışını yaptığımız Scriptlerimiz sadece bir siteye kilitli olarak kurulum gerçekleştirebilirsiniz.
Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.
Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.
Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.
Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.
İlginizi çekebilir
Kolay E-ticaret Scripti

Kolay E-ticaret Scripti

0
Emlak Scripti V1(Sadece Site Kurulum)

Emlak Scripti V1(Sadece Site K

499
E-Ticaret 6(Sadece Site Kurulum)

E-Ticaret 6(Sadece Site Kurulu

999
E-Ticaret 5(Sadece Site Kurulum)

E-Ticaret 5(Sadece Site Kurulu

999
E-Ticaret 4(Sadece Site Kurulum)

E-Ticaret 4(Sadece Site Kurulu

999